SZUKAJ

O sklepie

laptop na stole
Kim jesteśmy?

Asport.pl ? już sama nazwa naszego sklepu wskazuje na niszę, w jakiej działamy. Dziś jako jeden z największych sklepów sportowych możemy pochwalić się swoim doświadczeniem, bogatym asortymentem i wieloma innymi cechami, które doprowadziły nas do tego miejsca.

Jednak nie zawsze tak było ? kilkanaście lat temu zaczynaliśmy jako mały sklep. To profesjonalizm, ambicje i przede wszystkim ? stawianie potrzeb Klienta na pierwszym miejscu pozwalają nam dzisiaj na to, że z dumą możemy przedstawiać się jako sklep internetowy należący do liderów w branży sportowej.

laptop
ikonki sportowe
Co robimy?

Cieszymy się z tego, że z roku na rok uprawianie różnorodnych dyscyplin sportowych w naszym kraju cieszy się coraz to większą popularnością. I dlatego robimy, to w czym jesteśmy najlepsi ? odpowiadając na stałe zapotrzebowanie wielbicieli aktywnego trybu życia na sprzęt wysokiej jakości, oferujemy bogaty asortyment produktów sygnowanych przez najlepsze światowe marki.

Adidas, Reebok, Kettler, The North Face, Columbia, Deuter, Marmot, Smartwool, Black Diamond, NIke, Puma, Satila, Timex, Uvex, Rollerblade oraz setki innych producentów - wszyscy czekają na Ciebie z gotową receptą na to jak skutecznie, wygodnie i bezpiecznie uprawiać ulubiony sport ? i to bez względu na to, o jakiej dyscyplinie mowa!

ekstremalna jazda na rowerze
Co nas inspiruje?

Sport ? to słowo klucz. Sport to ciągłe dążenie do bycia lepszym. Sport to zdrowie i radość. I wreszcie sport to sposób na lepsze życie. To sport nas inspiruje i dlatego chcemy Cię motywować, cieszyć i dawać do ręki narzędzia, dzięki którym możesz po prostu cieszyć się każdą chwilą ? w dobrej kondycji i z uśmiechem na twarzy.

Jednak musimy przyznać, że to Ty ? nasz Klient jesteś dla nas największą inspiracją. To dla Ciebie każdego dnia stajemy się lepsi, w tym co robimy.

Za to wszystko ? dziękujemy!

rower
nagrody i wyróżnienia
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
zwycięzcy z pucharem
Wysiłek, który wkładamy w to, by każdy nasz Klient został obsłużony w najlepszy możliwy sposób został doceniony nie tylko świetnymi wynikami sprzedaży, ale też licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Każdy z tych sukcesów to wynik naszej ciężkiej, ale też pełnej zapału i radości pracy. Chcemy byś o tym wiedział i miał pewność, że Asport.pl to sklep, na którym można polegać.


 


KONTAKT

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Gadu-Gadu: 3575652

Zamówienia:
sklep@asport.pl

Biuro obsługi klienta:
bok@asport.pl

Gwarancje:
gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Certyfikaty w Asport.pl
Sprzęt narciarski firmy Neverland, Mivida, Blizzard, Birki, Smith Optics, Roces, K2